top of page

Hakkımızda

Emel Yılmaz ve Dilek Soydan,  Denizcilik sektörünün en prestijli ve büyük fuarlarını birlikte organize ederek tecrübelerini kazanmış ve nihayetinde bu tecrübelerini kendi işleri çatısında birleştirmişlerdir. Sektörün en büyük Deniz ve Kara buluşmalarını ev sahipliği yapan ve Yated’ in markası olan Bosphorus Boat Show Fuarı’ nı da yine YATED ile birlikte organize etmektedirler. Denizcilik sektörünü tek çatı altında toplayan Bosphorus Boat Show Deniz ve Bosphorus Boat Show Kara Fuarı yanında İZFAŞ ile de birlikte 2023 yılının tek kara fuarı olan MAST Furaını da fuarizmir’ de organize edeceklerdir.

ED Fuarcılık büyümeye devam ediyor, yeni birçok sektörde fuar planlamaları yapan ve hem Türkiye hem de uluslar arası fuar sektöründeki bazı fuarların Türkiye tarafını organize edecek olmanın bilinci ile büyüyor ve kendi konusunda profesyonelleşen ekibi ile yola devam ediyor.

YATED FUARCILIK & ED FUARCILIK İŞBİRLİĞİ HAKKINDA

YATED FUARCILIK ve ED FUARCILIK, Bosphorus Boat Show Deniz ve Bosphorus Boat Show Kara Fuarları için 3 yıllık bir süreyi kapsayan stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı.

MarinTurk İstanbul City Port ev sahipliğinde Pendik'te gerçekleştirilen  Bosphorus Boat Show Deniz Fuarı, YATED Fuarcılık ve ED Fuarcılık tarafından başarılı bir şekilde düzenlendi.

YATED in Deniz ve Kara Fuarlarını sektörümüz Derneği çatısı altında ve kendi markasıyla buluşturma planı ED Fuarcılık işbirliği ile  amacına ulaşmıştır.

ED FUARCILIK, Denizcilik Sektöründe 15 yılı aşkın süredir Boat Show Fuarları düzenleyen Emel YILMAZ ve Dilek SOYDAN ​​tarafından kurulmuş olup, sektörde başarılı fuarlara imza atarak bu noktaya gelen güçlü ekip ile iş birliği, sektöre kazandıracağı iş birliği ile sektöre kazandıracaktır. hem sektöre hem de fuarlara yeni bir bakış açısı ve vizyon.

bottom of page